Черкаська обл., м. Умань, вул. Пролетарська, 17
+380(4744)3-14-44; +380(96) 154-13-99
Пн–пт: 8:30 - 17:30 Сб–Нд: вихідний

Дзеркала на замовлення

Виготовлення дзеркал в Україні

При бажанні купити дзеркало, ми часто стикаємося з проблемою його вибору по ряду причин. Різноманітність моделей, розмірів, ціни, видів часто затягують процеспошуку. Ми, будучи виробником, робимо різні моделі як за своїм дизайном, так і за індивідуальним замовленням клієнта. Наші дзеркала - це поєднання давніх традицій якості з урахуванням сучасних технологій. Художники і фахівці на виробництві постійно експериментують з їх формою і дизайнерським оформленням. Сучасні технології дозволяють налагодити виробництво дзеркал з будь-якою конфігурацією, розміром, кольором. Навчений персонал нашої компанії має великий досвід. Ми використовуємо сучасне обладнання, що гарантує виконання замовлення будь-якої складності в термін.

Правильні дзеркала розширюють межі простору, додають йому світла, обсягу, повітря. Їх ціна залежить від:

 • площі і товщини;
 • форми (складна обходиться дорожче);
 • >периметра кромки;
 • додаткових трудовитрат.

>Магазин-перекупник не може надати істотну знижку. Так і отримати гроші за дефектний товар у посередника проблематично. Ми ж, як виробник, ретельно контролюємо весь виробничий процес надаємо вам, як покупцю, гарантії якості на всю продукцію.

Дзеркало на замовлення по вашому дизайну

Ми пропонуємо клієнтам виробництво дзеркал оптом і в роздріб з усім спектром послуг, пов'язаних з дизайном, обробкою дзеркал і скла, установкою фурнітури, доставкою по Україні. Виготовляємо одинарні, подвійні, дзеркала з підсвічуванням, матовані, вбудовані, з аплікацією, в повний зріст. У нас можна замовити дзеркало різних видів і в будь-яку кімнату. Число варіантів декору, орнаментів, візерунків практично нескінченно. При такому підході дзеркало під замовлення впорається з основним завданням і гармонійно впишеться в богемний або мінімалістичний інтер'єр.

Наші переваги:

 • Висока якість використовуваного нами амальгамного покриття забезпечує чисте, м'яке зображення, підвищує параметри вологостійкості. Це продовжує термін служби дзеркала, дозволяє встановлювати його в приміщеннях з перепадами температур і вологості (ванних кімнатах, наприклад).
 • Високоякісне скло, фурнітура, комплектуючі покращують надійність і довговічність
 • Багети і рами, виготовлені з дерева, металу, пластику, скла, кераміки, перетворюють їх в арт-об'єкти.
 • Різноманіття форм, розмірів, оформлення, додаткових елементів (світлових приладів, поличок) надають неповторність кожному примірнику.

Перш, ніж купити дзеркало під замовлення для будинку, офісу, магазину, галереї або салону, варто прислухатися до порад оформлювачів. Адже відсутність обмежень по нанесенню малюнка дозволяє реалізувати неймовірні проекти:

 • Вітражі зроблять внутрішнє оформлення приміщень унікальним.
 • Піскоструминний малюнок на матовому тлі, перетворить звичайну дзеркальну поверхню в красивий художній твір мистецтва.
 • Ультрасучасний фотодрук втілить в реальність сміливу фантазію і не завдасть клопоту з відходом.
 • Гравірування підкреслить виразність малюнка.

Фацетування - важливий етап виготовлення дзеркала під замовлення, після якого на готовому виробі утворюється красива, естетична рамка. Декоративний зріз бічної грані скла прибирає дефекти обрізки, робить край гладким, міцним, безпечним для маленьких діток.

Купити дзеркала оптом і в роздріб від виробника

Ми займаємося виготовленням дзеркал під замовлення з 2000 року. Компанія «Міррор Трейд» поставляє дзеркала оптом і в роздріб, надає послуги їх установки. Команда компанії виготовила, доставила і змонтувала на замовлення тисячі виробів, в кожному з яких все вивірено до дрібниць, прораховано до міліметра. Ми любимо працювати з приватними особами, оптовими замовниками, дизайнерами інтер'єрів.

Хочете замовити дзеркало за розмірами і дизайном, яких ніде немає? Наші дизайнери готові прийти на допомогу: підібрати підходящий варіант або розробити унікальний макет по вашим ескізам, щоб виріб максимально поєднувався з інтер'єром вашої квартири, будинку, кімнати.