Черкаська обл., м. Умань, вул. Пролетарська, 17
+380(4744)3-14-44; +380(96) 154-13-99
Пн–пт: 8:30 - 17:30 Сб–Нд: вихідний

Меблі зі скла та дзеркал

Скляні меблі стануть витонченою прикрасою інтер'єру, додавши йому прозорості та легкості. Виготовлення меблів зі скла від “Міррор трейд” - це гарантія отримання екологічно чистого матеріалу, який однаково підходить для кухні, ванної і дитячої. Сучасні технології дозволяють зробити його надміцним - ми використовуємо тільки загартоване або багатошарове скло (триплекс).

Виготовлення меблів зі скла від українського виробника.

Частіше всього у нас замовляють меблі зі скла для таких цілей:

  • шафки у ванну, полки. Рекомендуємо вибрати дзеркальні шафки, які допоможуть заощадити на установці дзеркала, і полки товщиною від 6-10 мм. Для збільшення їх міцності можемо додатково загартувати скло (зробити термічне зміцнення);
  • меблі для вітальні і кухні. Ми зробимо на ваше замовлення зручний скляний стіл для будь-якої кімнати;
  • тумби під телевізор, журнальні столики, а також будь-які види полиць і стелажів;
  • меблі для офісів. Ми займаємося виробництвом скляної фурнітури, вітрин, полиць і стелажів для офісних приміщень, використовуючи прозоре, тоноване або матоване скло на вибір.

Виготовлення меблів зі скла в “Міррор трейд”; відбувається на італійському обладнанні. Ми застосовуємо, зокрема, кромочну машину Bavelloni ТМ-25, за допомогою якої виробляємо високоякісне полірування країв скла товщиною від 3 до 30 мм, фацетну обробку від 3 до 45; і робимо ширину скоса від 35 до 60 мм. Дане обладнання дозволяє ідеально обробляти кромку скла, що є найважливішим технологічним процесом у виробництві.

  • I етап обробки - шліфування - перешкоджає виникненню тріщин. Від цього буде залежати стійкість виробу і ваша безпека при його використанні.
  • II етап - полірування - перешкоджає утворенню сколів, додатково зміцнюючи матеріал. Якісне полірування особливо важливо для виготовлення виробів, де видно торець, наприклад стелажів.

Основні технології виготовлення меблів зі скла

При виробництві меблів зі скла ми застосовуємо такі технології:

  • фацетна обробка - це зрізання кромки скла під кутом, завдяки чому поверхня виглядає обрамлена в блискучу рамку;
  • обробка піскоструєм - нанесення матового зображення або ж виділення матованих елементів (орнаменту) на дзеркальній поверхні, або повне його матування;
  • фотодрук і широкий вибір пластикових або алюмінієвих багетів і тримачів - це необхідні деталі для додання замовленню індивідуального стилю.