Черкаська обл., м. Умань, вул. Пролетарська, 17
+380(4744)3-14-44; +380(96) 154-13-99
Пн–пт: 8:30 - 17:30 Сб–Нд: вихідний

Наші можливості

Наші можливості

Наша горизонтальна піч гартування плоского скла з радіаційним нагріванням: Модель CE-F1020R, відповідає ANSI Z97.1-1984 та ECE-R43, була придбана у одного з провідних світових виробників серійних печей для гартування листового скла.

Спираючись на власний багаторічний досвід у сфері обробки скла та залучаючи провідних експертів галузі наше підприємство провело ряд капітальних покращень лінії гартування скла, що дає можливість виробництва більш якісного, надійного та сучасного загартованого скла.

Однією з особливостей даної лінії гартування скла є те,що відстань між валами становить 70 мм, тому мінімальний розмір деталі для гартування становить 80х150 мм.

Завдяки капітальному покращенню лінії гартування скла ми можемо гартувати не лише стандартні деталі зі звичайних видів скла, а й гартуємо енергозберігаюче скло для сучасних вікон та холодильних установок.

Нашими експертами постійно проводяться випробування з метою оптимізації та вдосконалення процесу гартування та якості продукції. Так, наприклад нам буде під силу виготовити термозміцнене скло товщиною 3 мм.

Установка унікального програмного забезпечення роботи всієї лінії дає нам можливість перебудови з однієї товщини та виду скла на будь-яку іншу та будь-який вид скла без втрати часу в технологічному процесі


В цій категорії немає товарів.