Гартування скла
Завдяки постійному пошуку інноваційних технологій, експерти компанії Міррор Трейд мають змогу працювати з обладнанням, що не залишає компромісів щодо якості та надійності нашої продукції . Такий підхід, у поєднанні з постійним інвестуванням у нові виробничі потужності дозволяє компанії Міррор Трейд навіть після більш ніж двох десятиліть діяльності на ринку відзначатися амбіційністю та динамічністю розвитку. Як результат, одним з важливих етапів розвитку компанії стало встановлення лінії гартування скла.
Загартоване скло - це скло в кілька разів
міцніше, довговічніше і стійкіше до механічних пошкоджень і різких перепадів
температури, ніж звичайне незагартоване скло. Передбачається, що для того, щоб
розбити загартоване скло, потрібно приблизно в 5-7 разів більше зусилля, ніж
звичайне скло. Загартоване скло також набагато стійкіше до теплового удару,
тобто різкої зміни температури (витримує перепади до 200 градусів Цельсія) і
нерівномірного нагрівання скляної поверхні (і, як наслідок, точкового
екранування скляної конструкції). Крім того, загартоване скло можна з успіхом
використовувати на вулиці, в екстремальних температурних умовах.
Ми щодня маємо справу із загартованим склом. Завдяки своїм властивостям його можна використовувати всюди, де небезпечно використовувати звичайне скло. Загартоване скло також вважається безпечним склом через те, як воно розбивається. На відміну від звичайного скла, яке при розбитті розбивається на гострі шматки різного розміру, загартоване скло розбивається на дрібні шматки без гострих країв (кількість і розмір шматків перевіряють під час якісних випробувань). Такий спосіб розкладання скла дозволяє мінімізувати ризики для здоров’я і життя людей і тварин, а також зменшити можливі втрати (в основному внаслідок пошкодження майна, наприклад, підлоги або інших елементів конструкції).
Перш за все загартоване скло ми часто зустрічаємо в будівництві. Можливість облаштування прозорих перегородок давно врахована архітекторами і дизайнерами. Таке рішення не тільки ефективно і стійко розділяє простір, а й забезпечує візуальний контакт з іншими мешканцями, а на відміну від непрозорих стін – природне освітлення, що в свою чергу призводить до меншого споживання енергії, необхідної для освітлення приміщення, розділеного загартованим склом.
Інтер’єрні елементи, і зовнішні фасади будівель (наприклад, скляні офісні будівлі) можуть бути виготовлені із загартованого скла. Коли справа доходить до дизайну інтер’єру, загартоване скло використовується для створення практично всіх елементів, які зазвичай отримують з інших матеріалів, наприклад, дерева. До таких елементів відносяться різні види меблів, дверей, панелей і підлог.
Завдяки своїм властивостям загартоване скло можна використовувати там, де потрібна більша міцність. З гартованого скла, для прикладу виготовляють: скляні конструкції, наприклад, в офісних будівлях, скляні меблі, душові кабіни, скляні підлоги, скляні сходи, скляні панелі, скляні полиці, стільниці, скляні дошки, скляні перила та багато інших скляних виробів.