Черкаська обл., м. Умань, вул. Пролетарська, 17
+380(4744)3-14-44; +380(96) 154-13-99
Пн–пт: 8:30 - 17:30 Сб–Нд: вихідний

Дзеркала з аплікацією

Дзеркало з аплікацією ЗОА № 30
Дзеркало з аплікацією ЗОА № 35
Дзеркало з аплікацією ЗДА № 39
Дзеркало з аплікацією ЗОА № 38
Дзеркало з аплікацією ЗДА № 36
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)
Дзеркала з аплікацією

Дзеркало з аплікацією магічним чином перетворює інтер'єр і не вимагає особливих витрат. Різноманітність піскоструйних малюнків, відбите красою дзеркального полотна, робить його не просто акцентом, а центром тяжіння вітальні, кухні, холу, бібліотеки.

Замовити дзеркало з малюнком

Дзеркало з піскоструйним малюнком набуває художню цінність. Адже за допомогою вітражної техніки, фотодруку виготовляються не просто дзеркала, а справжні шедеври. Акуратне поводження, правильний догляд продовжують термін служби аплікації на довгі роки.

Перш, ніж купити дзеркало з аплікацією, варто продумати загальну концепцію, призначення приміщення:

  • Імітація розкішної рами органічно підтримає інтер'єр вітальні, спальні в класичному стилі.
  • Рослинний малюнок створить відчуття яскравого літа в дитячій кімнаті, на кухні.
  • Абстрактні контури фігурного дзеркального полотна підкреслять сучасний стиль кабінету, домашньої галереї, бібліотеки.
  • Стриманий односторонній орнамент не вкраде світло в передпокої, розповість тому, хтозаходить про відмінний смак господарів.

Дзеркала з піскоструйним малюнкомкористуються особливою любов'ю дизайнерів, виробників меблів і всіх, хто любить прикрашати будинок. Підкреслити красу малюнка, посилити візуальний ефект зображення допоможуть точкові світильники. Особливо ефектно виглядає дзеркало з підсвічуванням в коридорі, ванній кімнаті, просторі під сходами, приміщеннях з недоліком природного світла.

Майстри компанії «Міррор трейд» досконало оволоділи технікою нанесення зображення на скляну поверхню. На фабриці встановлено необхідне обладнання, система контролю за якістю готової продукції. За вашим індивідуальним замовленням ми виготовимо унікальне дзеркало з аплікацією, ціни на продукцію можна уточнити у менеджерів.