Черкаська обл., м. Умань, вул. Пролетарська, 17
+380(4744)3-14-44; +380(96) 154-13-99
Пн–пт: 8:30 - 17:30 Сб–Нд: вихідний

Дзеркала матовані

Дзеркало матоване ЗОС № П 3
Дзеркало матоване ЗО № П 1
Дзеркало матоване ЗОПС № П 2
Дзеркало матоване ЗО № П 10
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Дзеркала матовані

Декорування простору дзеркалами - нескладний, недорогий і в той же час ефектний варіант прикраси інтер'єру. Причому дзеркальні полотна не повинні обов'язково висіти на стіні. Це можуть бути підлогові дзеркала, вони можуть вбудовуватися в шафи-купе, меблі, міжкімнатні двері або перегородки, складати цілу композицію.

На відміну від звичайного, дзеркало матоване не відображає чітких контурів, але надає стильний вигляд інтер'єру, виглядає розкішно, багато. При цьому характеризується високою стійкістю до зовнішніх впливів, не залишає видимих слідів пальців на поверхні.

Матовані дзеркала: особливості виробу

Технологія травлення кислотою, по якій виготовлялося дзеркало матове, була винайдена майстрами Італії кілька століть тому. Сьогодні на виробництві частіше використовують піскоструйну обробку, при якій відображаючий шар бомбардується повітряним струменем з частинками абразиву. Для отримання малюнка на поверхню накладаються трафарети.

Матове дзеркало втрачає свою основну функцію - відображення, тому рідко обробляється повністю. Нанесення художнього візерунка дозволяє перетворити просте скло на витвір мистецтва. Залежно від ескізу і основної ідеї дизайнера можна виготовити матовий візерунок на дзеркальному тлі і навпаки - залишити невеликі незаматовані фрагменти. Фон буває нейтральним або тонованим в бажаний колір.

Купити матове дзеркало сьогодні можна в будь-якому будівельному магазині. Але краще співвідношення ціни і якості пропонують виробники. Хочете купити матоване дзеркало в компанії «Міррор трейд»? Відмінний вибір. Наші дизайнери розробили компромісний варіант декору, в якому звичайна центральна частина оточенаматованою рамкою з вигадливим малюнком.